+421 940 991 555


O nás.

Na tejto stránke sa Vám chceme predstaviť.

Radi Vám ukážeme naše sídlo, na ktoré sme patrične hrdý. Priblížime Vám slávnostné otvorenie. Prvé akcie a ešte by sme chceli upozorniť na medzinárodnú spoluprácu pod záštitou Európskej únie.


BUZGÓ bike

Zrekonštruovali sme peknú budovu a jej okolie vo vidieckom, pohostinnom štýle. Ponúkame tu všetky služby pre zabezpečenie Vašich potrieb. Nájdete tu sprchy a toalety pre pánov aj dámy potrebné po veľkých, aj malých, výkonoch v prírode. Je tu servisná miestnosť na údržbu bicyklov a samotná miestnosť pre naše bicykle.
BUZGÓ bikePoschodieSprchyNaše bicykleMuškátyTabuľa

Otvorenie.

Slávnostné otvorenie BUZGÓ bike bolo 31.7.2021 za účasti zástupcov mesta Rožňava, Dobšiná a zástupcov okolitých dedín. Otvorenia sa zúčastnili aj partneri z Maďarska, zástupcovia turistických organizácií. V neposlednom rade zástupcovia folklórnych súborov a cirkevný zástupca. Dobrú náladu dopĺňal príhovor, kultúrny program a občerstvenie.

Tábor

Prvý detský tábor, otestoval naše možnosti. 15 detí od 8 do 15 rokov sa mohli tešiť na výlety do okolia, bicykle a lukostreľbu. 5 dňový detský tábor zaujal malých účastníkov remeselníckymi aktivitami, výletmi do okolia za kultúrnym dedičstvom regiónu, turistikou, cykloturistikou, výučbou ľudového tanca a lukostreľbou.

Propagácia.

Pri propagácii našej požičovne bicyklov sme sa zamerali na verejné priestranstvá.(námestie a autobusová stanica v Rožňave) Cezpoľných zákazníkov sme sa snažili osloviť v hoteloch, cestovných agentúrach, prípadne v cukrárni.

Spolupráca.

Kultúrne dedičstvo regiónu a jeho prírodných krás nám ležia na srdci a preto sme uvítali možnosť jeho rozvoja pri cezhraničnej spolupráci s podporou Európskeho fondu regionálneho rozvoja.